Ota yhteyttä

Pysy pätevänä.

Haluatko ajantasaiset tiedot koulutuksista suoraan sähköpostiisi?

TOIMISTON YHTEYSTIEDOT:

Hämeenkatu 14 D 34 (Ruuskasen talo)
33100 Tampere

VERKKOLASKUTUSOSOITE:

Y-tunnus: 2732911-3
Verkkolaskuosoite: 003727329113
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Voit olla meihin myös suoraan yhteydessä

Anniina Riikonen
anniina.riikonen@hallintoakatemia.fi
Puh. 040 252 8824
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: hallinto, sosiaali- ja terveys, osallisuus

Emma Andersson
emma.andersson@hallintoakatemia.fi
Puh.  040 257 9656
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: talous, sihteerit, sivistys- ja opetus, asiakasmaksut ja henkilöstö

Henna Koskelainen
henna.koskelainen@hallintoakatemia.fi
Puh. 040 656 9684
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: hallinto, sihteerit, arkisto, toimistotyö sekä sosiaali- ja terveys

Koulutuspäällikkö Henri Yli-Salomäki
henri.yli-salomaki@hallintoakatemia.fi
Puh. 040 528 7109
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: julkiset hankinnat, opetus- ja sivistys, sosiaali- ja terveys, tekninen, turvallisuus

Kerttu Pöntinen
kerttu.pontinen@hallintoakatemia.fi
puh. 040 257 9656
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: tekninen, julkiset hankinnat ja seurakunnat

Taina Ketola
taina.ketola@hallintoakatemia.fi
Puh. 040 535 8173
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: luottamushenkilöt, hallinto, opetus- ja sivistys, elinvoima

Tuuli Tarukannel
tuuli.tarukannel@hallintoakatemia.fi
Puh. 045 612 5664
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: luottamushenkilöt

Kimmo Aho
kimmo.aho@hallintoakatemia.fi
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: talous ja hallinto

Kati Kaihovirta
kati.kaihovirta@hallintoakatemia.fi
– Vastaa seuraavien osaajien koulutuksista: sosiaali- ja terveys, henkilöstöhallinto

Hanne Leskinen
hanne.leskinen@hallintoakatemia.fi
Puh. 040 775 8718
– Vastaa myynnistä

 

Lue tietosuojakäytännöistämme täältä.

Ota yhteyttä tai pyydä tarjousta.

Pysy pätevänä. Toimimme tulkkina työelämän muuttuvissa kiemuroissa.

Nojaamme vankkaan asiantuntemukseen ja kehitämme kuntakentän osaamista kanssasi.

Hallintoakatemian asiakaspalvelu:
info@hallintoakatemia.fi
Puh. 040 656 9684